Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo NB IdeaPad 3 15ALC6 – Ryzen 3 5300U/4GB RAM/128 SSD

CPU :  AMD Ryzen 3 5300U (up to 3.8GHz, 4MB)
DISPLAY :15.6’’ FHD (1920×1080) TN AG
RAM :4GB DDR4-3200
HDD : 128 SSD M.2 NVME
VGA  :Integrated AMD Graphic

Wifi, BT, Webcam,

442.40

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :SAAD3700
Back to Top
Product has been added to your cart