Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP Notebook 255 G8

*CPU : Intel Celeron N4020 (up to 2.8GHz)
*HDD : 256GB PCIe NVMe SSD
*RAM : 4GB(1X4GB) DDR4 2666
*VGA : Intel UHD Graphics
*DISPLAY : 15.6” HD (1366X768)

329.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Back to Top
Product has been added to your cart