Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP Desktop PRO G2 + MONITOR 20.7″ i3 3.6GHZ/4GB/500GB

CPU: Intel Core i3 3.6 GHz (6MB Cache)
HDD: 500 GB
RAM: 4 GB DDR4
Monitor : 20.7 ”
* DVD Writer

439.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Back to Top
Product has been added to your cart