Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

DELL PC Vostro 3710 / Core i5-12400

CPU : Intel Core i5-12400 (6-Core, 18M Cache, 2.5GHz to 4.4GHz),
RAM : 8GB DDR4 3200MHz
SSD : 256GB SSD M.2 NVMe + 1TB HDD 7200 rpm
VGA : Intel UHD Graphics
802.11ac 1×1 WiFi and BT, KB, Mouse,  3Y
GARANCION : 36 MUAJ

537.90

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Back to Top
Product has been added to your cart