Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Monitor DELL SE2422H 23.8” Full HD

Screen Size 23.8″
Display type LED Backlit LCD
Resolution Full HD 1920×1080
Refresh Rate 75 Hz
Response Time 5ms
Brightness 250 cd/m2
Input Connectors 1x HDMI, 1x VGA
Color Black

122.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Back to Top
Product has been added to your cart