Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP PRODESK 290 G2 MT i7 3.2GHZ/4GB/500GB

CPU: Intel Core i7-8700 3.2 GHz (6MB Cache)
HDD: 500 GB 7200RPM
RAM: 4 GB DDR4

593.88

Disponueshmëria : S’ka stok
Back to Top
Product has been added to your cart