Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP PRODESK 290 G2 MT + MONITOR 20.7″ i5 3.0GHZ/4GB/500GB

CPU: Intel Core i5-8500 3.0 GHz (6MB Cache)
HDD: 500 GB 7200RPM
RAM: 4 GB DDR4
Monitor : 20.7 ”
* DVD Writer

535.00

Disponueshmëria : S’ka stok
Back to Top
Product has been added to your cart