Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HWT-B120-P – 2 MP EXIR Bullet Camera

  • 2 MP high-performance CMOS
  • 1920 × 1080 resolution
  • 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed focal lens
  • Day/Night switch
  • EXIR 2.0, smart IR, up to 20 m IR distance
  • 4 in 1 video output (switchable TVI/AHD/CVI/CVBS)
  • IP66

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :2517
Back to Top
Product has been added to your cart