Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo 21.5″ ThinkVision S22e-19 LED Backlit LCD Monitor

 

  • 1920 x 1080 Full HD Resolution @ 60Hz
  • 4ms Response Time
  • VGA, HDMI (1.4) Inputs
  • Audio Out
  • Anti-Glare Screen
  • 16.7 Million Color Support
  • 3000:1 Contrast Ratio
  • Optional Soundbar Support
  • VESA Mount Compatible

 

Disponueshmëria : S’ka stok
Back to Top
Product has been added to your cart