Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo NB IdeaPad 1 15IGL7

CPU :  Intel Celeron N4020(2C/2T,1.1/2.8GHz,4MB)
DISPLAY : 15.6″HD(1366×768)TN 220nits AG
RAM : 8GB SO-DIMM DDR4-2400
HDD : 256GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe
VGA : Integrated Intel UHD Graphics 600
GARANCION : 36 MUAJ
No DVD,2x2Wi-Fi+BT5.0,3Cell 42Wh,Cloud Grey,2Y

249.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Back to Top
Product has been added to your cart