Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo NB ThinkPad E14 Gen 2 –  i7-1165G7/16GB RAM/512GB SSD

CPU :  Intel Core i7-1165G7 (2.8 GHz, 12MB)
DISPLAY :14″ FHD (1920×1080) AG
RAM :16GB(1x16GB) SO-DIMM DDR4-3200
HDD : 512GB SSD M.2 PCIe NVMe
VGA  : Integrated Graphics

Wifi, BT, Webcam,

1,086.40

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :SAAD7400
Back to Top
Product has been added to your cart