Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP NB 250 G7 i3-1005G1/8GB RAM/256GB SSD

CPU :  Intel core i3-1005G1 (up to 3.4GHz, 4M Cache)
DISPLAY :15.6” FHD (1920×1080)AG
RAM :8GB DDR4 2666
HDD :256GB PCIe NVMe SSD
VGA :Intel UHD Graphics

NO DVD, Webcam, BT, Wireless

347.50

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :SAZD0188
Back to Top
Product has been added to your cart