Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo PC IdeaCentre Gaming 5 14ACN6

CPU : AMD RYZEN 5 5600G
RAM : 16GB (1X16GB) DDR4-3200
HDD : 512GB SSD M.2
VGA : NVIDIA GEFORCE GTX1660
SUPER 6GB GDDR6(AMD PRO 565)
USB KB+MOUSE

978.00

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :SAAB9001
Back to Top
Product has been added to your cart