Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

MS CABLE USB C -> HDMI F adapter, 20cm, 4K/60Hz, V-HC300

11.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8316
Back to Top
Product has been added to your cart