Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

UTP CAT6 PATCH PANEL 24 Port

VP-7524-C6

PATCH PANEL CATEGORY 6 
24 x unshielded RJ45 jack
8 pin LSA vertical insulaton displacement terminal 
19” steel sheet housing

23.87

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Back to Top
Product has been added to your cart