Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

UTP CAT6 PATCH PANEL 24 Port

VP-7424-C6

PATCH PANEL CATEGORY 6 
Accoraing to ISO/IEC 11801 
24 x unshielded RJ45 jack
8 pin LSA vertical insulaton displacement terminal 
19” steel sheet housing

23.87

Disponueshmëria : S’ka stok
Back to Top
Product has been added to your cart