Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP NB 250 G8 i5-1135G7/8GB RAM

CPU :  Intel Core i5-1135G7 (8M Cache, up to 4.2GHz)
DISPLAY :15.6” HD (1366 x 768) AG
RAM : 8GB (1x8GB) DDR4 2666
HDD : 256GB SSD
VGA :Intel UHD Graphics

No-DVD, Wireless, BT

676.00

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :SAZD4300
Back to Top
Product has been added to your cart