Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP PC AIO 24-cb1339nh, i5-1235U

CPU :  Intel Core i3-10110U (Up to 4.1ghz , 4mb)
HDD : 512GB PCle NVMe SSD
RAM : 8GB (1X8GB) RAM DDR4-3200 MHz
VGA :  Intel uHD Graphics
Display : 23.8″ FHD (1920 x 1080) AG 250nits nontouch
KB+Mouse

1,072.15

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :SAZA5150
Back to Top
Product has been added to your cart