Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo NB IdeaPad 3 15ITL6 – i3-1115G4/4GB RAM/256GB SSD

CPU :  Intel Core i3-1115G4 (2C / 4T, 3.0 / 4.1GHz, 6MB)
DISPLAY :15.6″ FHD (1920×1080) TN 250nits AG
RAM :4GB DDR4 3200MHz
HDD : 256GB SSD M.2
VGA  : Integrated Intel UHD Graphics

Wifi, BT, Webcam,

442.40

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :SAAD2711
Back to Top
Product has been added to your cart