Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo NB Ideapad IP 3 15IIL05

CPU : Intel Core I7-1065G7 (3.9GHz, 8MB)

Display : 15.6’’ FHD (1920×1080)pix AG

RAM : 8GB (2X4GB) DDR4 2667MHz Onboard

HDD : 256GB SDD

 

725.00

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :SAAD9507
Back to Top
Product has been added to your cart