Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Socket with independent switch 3 ways

Socket with independent switch and children protection,the matrial is PP 3ways

TN-B-203A 

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8107
Back to Top
Product has been added to your cart