Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Socket with independent switch 4 ways

Socket with independent switch and children protection,the matrial is PP 4ways

TN-B-204A 

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :5905
Back to Top
Product has been added to your cart