Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Socket with independent switch 6 ways

Socket with independent switch and children protection,the matrial is PP 6ways

TN-B-206A 

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :385
Back to Top
Product has been added to your cart