Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

ZTE – F660 GPON ONU

Disponueshmëria : S’ka stok

Original ZTE GPON wifi terminal F660 ONU  With 2GE 2FE ethernet ports and 1 voice ports,

Back to Top
Product has been added to your cart