Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Apacer SSD 1TB , AS350

65.60

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :SILZ6021
Capacity(GB) 1TB
Interface Type SATA III 6Gb/S,
MTBF 1,500,000 Hours
Internal Or External Internal
Sequential R/W Sustained Read Performance:Up To 560MB/S Sustained Write Performance:Up To 540MB/S
Flash Type 3D TLC
Dimension (L)100 X (W)69.9 X (H)7mm
Operating Temperature 0°C ~ +70°C
Storage Temperature -40 ~ +85°C
Shock Resistance 1500G/0.5msec
Back to Top
Product has been added to your cart