Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

WK-OFCK-FEM Optical Fiber cleaner Kit (with fiber end meter)

999.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :7119
Back to Top
Product has been added to your cart