Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

16-Port 10/100Mbps Rackmount Switch

TL-SF1016

44.84

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :5854
  • 16 10/100Mbps RJ45 ports
  • Innovative energy-efficient technology saves power up to 75%
  • Supports MAC address self-learning and auto MDI/MDIX
  • Standard 19-inch rack-mountable steel case
Back to Top
Product has been added to your cart