Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

MS CABLE 3A fast charging USB-A 3.0-> LIGHTNING, 1m, MS, white

1.50

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8314
Back to Top
Product has been added to your cart