Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

CAT.6A UTP MODULAR PLUGEZ TYPE (pass through)

8p/8c Gold-Plated

0.15

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8036
Back to Top
Product has been added to your cart