Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

CAT7 FTP MODULAR PLUGEZ TYPE (pass through)

8p/8c  3U Gold-Plated

1.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8038
Back to Top
Product has been added to your cart