Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

RJ45 connector boots for CAT5E and CAT6 RJ45

0.05

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8039
Back to Top
Product has been added to your cart