Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Patch Cord SC/UPC-SC/UPC SM DX 3m

SC/PC-LC/UPC-DX-SM-3 – SC/PC-LC/PC Patch Cord, Single Mode Duplex, 3meter

Disponueshmëria : Në stok
PRODUCT DETAILS
Fiber Category
Fiber Mode Single Mode
Connector Type SC, SC
Connector Polish UPC, UPC Duplex
Length 3M
Outer Sheath LSZH
Back to Top
Product has been added to your cart