Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

S/FTP CAT7 Patch cord 3M

Patch cord utp S/FTP CAT7 RJ45 0.50meters

5.10

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :6965
Back to Top
Product has been added to your cart