Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

UTP CAT5e Patch cord 5m

Patch cord utp cat5e  RJ45 5meters 

2.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :3295
Back to Top
Product has been added to your cart