Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

UTP CAT6 Patch cord 0.15m

Patch cord utp cat6 RJ45 0.30meters

1.02

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :6956
Back to Top
Product has been added to your cart