Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

UTP CAT5e Patch cord 10m

Patch cord utp cat5e  RJ45 10meters 

3.30

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :2250
Back to Top
Product has been added to your cart