Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

3MP Dual Light EW PT Camera (TC-H334S)

TC-H334S
Spec:I5W/C/WIFI/4mm/V4.1

Shkarko Datasheet

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :7446

·Metal+Plastic Housing
·Up to 2304×1296@25fps
·S+265/H.265/H.264
·Min. illumination Color: [email protected]
·Smart IR, IR Range: 50m
·White Light:20-30m
·Operating Conditions -30℃~60°C, 0~95% RH
·Built-in Mic, SD Card Slot, Reset Button
·Support Wi-Fi
·IP67

Back to Top
Product has been added to your cart