Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

4MP H.265 IR Turret Camera (2.8mm)

TC-C34HN
Spec:I3/E/Y/C/2.8mm/V4.2

– Up to 2560×1440@15fps
– S+265/H.265/H.264
– Min. illumination Color: [email protected]
– Smart IR, IR Range: 30m
– Operating Conditions -35°~65°, 0~95% RH
– POE, IP66
– Smart Codec/Image/Alarm

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :TC-C34HN
Back to Top
Product has been added to your cart