Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

2MP Fixed Starlight IR Dome Camera

TC-C32KS
Spec: I3/E/Y/C/SD/2.8mm/V4.2

Shkarko Datasheet

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :7432

·Up to 1920×1080@30fps
·S+265/H.265/H.264
·Min. illumination Color: [email protected]
·Smart IR, IR Range: 30m
·Support tripwire and perimeter
·Built-in Mic, SD Card Slot
·Operating Conditions -30℃~60℃, 0~95% RH
·POE, IP66, IK10

Back to Top
Product has been added to your cart