Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

CAT.8 Tool less Connect Jack

Tail hole diameter: 8.5mm
Material: Zinc alloy shielded shell
Contact: 50U” gold-plated treatment
Terminal: Titanium IDC
Transmission bandwidth: 2000MHz
Transmission rate: 40Gbps

4.50

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8011

Model Number : Keystone Jack ethernet cable cat8 rj45

Item Type : RJ45

Gender : Female

Certification : RoHS

Bandwidth : 40G

Frequency : 2000MHz

Material : Zinc-alloy diecasting Nickel plated

Termination : Tool less Type

Standard : TIA & ISO/IEC11801 & EN50173

Back to Top
Product has been added to your cart