Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Patch Cord SC/UPC-SC/APC SM SX 15M

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :10143
PRODUCT DETAILS
Fiber Category
Fiber Mode Single Mode
Connector Type SC, SC
Connector Polish UPC, APC Simplex
Length 15 M
Outer Sheath LSZH
Back to Top
Product has been added to your cart