Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

UTP CAT5e Patch cord 50m

Patch cord utp cat5e  RJ45 50meters 

15.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Back to Top
Product has been added to your cart