Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

V380 PTZ Outdoor Solar Camera 2.0MP P5 (WiFi)

140.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :7169
DESCRIPTION

 

 

V380 CAMERA

 

 

 

 

 

Abnormal condition, Alarm message plush

 

When detecting a abnormal picture or someone moving,

the camera will record the video and send an

alarm message to the user.

Back to Top
Product has been added to your cart