Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

2MP 23× Starlight IR PTZ Camera (TC-H324S)

TC-H324S

Spec: 23X/I/E/C/V3.0

Shkarko Datasheet

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :7454

·Up to 1920X1080@30fps
·Optical zoom: 23×
·Smart IR, IR Range: 150m
·S+265/H.265/H.264/M-JPEG
·Intelligent monitoring
·Support Human/Vehicle Classification
·Plugin Free
·IP66

Back to Top
Product has been added to your cart