Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

5MP 30× Starlight IR POE AWE AI PTZ Camera

TC-H356Q 
Spec:30X/IW/E++/A/V3.0

Shkarko Datasheet

 

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :7879

·Auto-Tracking Early Warning (AEW)
·Up to 2880×1620@30fps
·Min. illumination Color: [email protected]
·Optical zoom: 30×, digital zoom 16×
·Smart IR, IR Range: 200m
·Built-in Speaker
·S+265/H.265/H.264/M-JPEG
·Intelligent monitoring/ Face Capture mode
·Plugin F

Back to Top
Product has been added to your cart