Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

2MP 33× Starlight IR POE AI PTZ Camera

TC-H326S

Spec: 33X/I/E+/A/V3.0

Shkarko Datasheet

 

·Up to 1920×1080@60fps
·Min. illumination Color: [email protected]
·Optical zoom: 33×, digital zoom 16×
·Smart IR, IR Range: 200m

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :TC-H326S

·Up to 1920X1080@30fps
·Min. illumination Color: [email protected]
·Optical zoom: 33×, digital zoom 16×
·Smart IR, IR Range: 200m
·S+265/H.265/H.264/M-JPEG
·Intelligent monitoring/ Face Capture mode
·Support Human/Vehicle Classification
·Support Auto-tracking
·Plugin Free
·IP66

Back to Top
Product has been added to your cart