Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

2MP 25× Starlight IR PTZ Camera

TC-H324S

Spec: 25X/I/E/V/A/V3.0

Shkarko Datasheet

 

· Up to 1920X1080@30fps
· [email protected]
· Optical zoom: 25×, digital zoom 16×
· Smart IR, IR Range: 150m
· S+265/H.265/H.264/M-JPEG

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :TC-H324S

·Up to 1920X1080@30fps
·Optical zoom: 25×, digital zoom 16×
·Smart IR, IR Range: 150m
·S+265/H.265/H.264/M-JPEG
·Intelligent monitoring/ Face Capture mode
·Support Human/Vehicle Classification
·Support Auto-tracking
·Plugin Free
·IP66

Back to Top
Product has been added to your cart