Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

4MP LPR Bullet Camera (License plate Recognition) (TC-C34LQ)

TC-C34LQ
Spec:I3W/A/E/Y/M/H/2.8-12mm/V4.2

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :7785

·Suitable for parking lot entrance and exit

·Built-in deep learning LPR algorithm Support license plate recognition 1/1.8”CMOS

·Suitable for parking lot entrance and exit

·Built-in deep learning LPR algorithm

Support license plate recognition

1/1.8”CMOS

·Up to 2560×1440@30fps

2.8-12mm

120dB WDR

·S+265/H.265/H.264/M-JPEG

·Built-in Microsupport max 512G Micro SD Card,up to 512 GB

LPR distance 2-6m

·Operating Conditions -35℃~65℃, 0~95% RH

·DC12V,POE

IP67

Back to Top
Product has been added to your cart