Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

4MP Motorized IR Bullet Camera (TC-C34UN)

TC-C34UN
Spec:I8/A/E/Y/2.8-12mm/V4.2

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8559

·Metal+Plastic Housing

·Motorized Lens 2.8-12mm

·Up to 2688×1520@25fps

·S+265/H.265/H.264

·Min. illumination Color: [email protected]

·Smart IR, IR Range: 80m

·Support tripwire and perimeter

·Built-in Mic, support max 512G Micro SD Card

·Operating Conditions -30℃~60℃, 0~95% RH

·DC12V,POE(802.3af)

·IP67

Back to Top
Product has been added to your cart