Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

CRIMPING TOOL (WK-2810R)

‘-Modular network crimping tool suitable for phone lines and network connectors.
Dedicated tool for AMP (Cat6) 8P modular 2.
Durable and convenient 3. Ergonomic handle design is used.
-Crimping FTP/UTP Cat 6 RJ45 RJ11 RJ12
– Multi-functional crimper.
– Body material is carbon steel.

30.50

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :2211
Back to Top
Product has been added to your cart